Home

biologija kupka progonstvo биатлон световна купа жени excel tempo Odatle

Щафетата на Чехия спечели старта от Световната купа по биатлон в САЩ,  нашите предпоследни - Стадион
Щафетата на Чехия спечели старта от Световната купа по биатлон в САЩ, нашите предпоследни - Стадион

БТА :: Доротея Вирер спечели спринта от Световната купа по биатлон пред  родна публика в Анхолц-Антерселва, Милена Тодорова завърши на 37-о място
БТА :: Доротея Вирер спечели спринта от Световната купа по биатлон пред родна публика в Анхолц-Антерселва, Милена Тодорова завърши на 37-о място

Норвегия спечели щафетата на 4 по 6 километра за жени от Световната купа -  Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Норвегия спечели щафетата на 4 по 6 километра за жени от Световната купа - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Доротея Вийрер е носителка на световната купа по биатлон при жените -  Стадион - БНР Новини
Доротея Вийрер е носителка на световната купа по биатлон при жените - Стадион - БНР Новини

Германия спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон

Победи за Йоханес Тингнес Бьо и Жулия Симон на Световната купа по биатлон в  Контиолахти - По света и у нас - БНТ Новини
Победи за Йоханес Тингнес Бьо и Жулия Симон на Световната купа по биатлон в Контиолахти - По света и у нас - БНТ Новини

Милена Тодорова влезе в "Топ 40" на Световна купа по биатлон в Австрия

15.10 Биатлон: Световна купа в Контиолахти, щафета, жени Евроспорт 1 16.50

Биатлон | Младежка световна купа Мартели(Италия).Щафета 4х7.5 км.мъже |  Facebook
Биатлон | Младежка световна купа Мартели(Италия).Щафета 4х7.5 км.мъже | Facebook

Милена Тодорова с нови точки от световната купа по биатлон - Gol

БТА :: Норвегия спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в  Контиолахти
БТА :: Норвегия спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Контиолахти

Тирил Екхоф спечели пред родна публика, Милена Тодорова 29-а (ВИДЕО)

Милена Тодорова на 15-то място на 7,5 км от Световната купа по биатлон във  Финландия, класира се за неделното преследване - Спорт - Телеграф
Милена Тодорова на 15-то място на 7,5 км от Световната купа по биатлон във Финландия, класира се за неделното преследване - Спорт - Телеграф

биатлон жени – последни новини и актуална информация

Французойка с първа победа за Световната купа по биатлон, провал за  българките - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Французойка с първа победа за Световната купа по биатлон, провал за българките - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Календарът за състезанията по биатлон за сезон 2022/2023 - Световна купа |  Троян експрес
Календарът за състезанията по биатлон за сезон 2022/2023 - Световна купа | Троян експрес

БТА :: Олимпийският шампион Швеция спечели първата щафета при жените от  новия сезон в Световната купа по биатлон, България се нареди на 16-о място
БТА :: Олимпийският шампион Швеция спечели първата щафета при жените от новия сезон в Световната купа по биатлон, България се нареди на 16-о място

Българска федерация по биатлон :: Bulgarian Biathlon Federation

Двама българи в топ 30 на Световното първенство по биатлон - Още спорт -  Зимни спортове - Gong.bg
Двама българи в топ 30 на Световното първенство по биатлон - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Денизе Херман-Вик спечели титлата в спринта на 7,5 километра при жените на  световното първенство по биатлон, Тодорова - 31-а - Труд
Денизе Херман-Вик спечели титлата в спринта на 7,5 километра при жените на световното първенство по биатлон, Тодорова - 31-а - Труд

Норвегия спечели малкия кристален глобус при щафетите в биатлона | спортни  новини от insport.bg
Норвегия спечели малкия кристален глобус при щафетите в биатлона | спортни новини от insport.bg

Календар за сезон 2022/2023 - Световна купа

България с повече квоти при жените в световната купа по биатлон

БТА :: Норвегия спечели щафетата на 4 по 6 километра за жени от Световната  купа по биатлон в Йостерсунд
БТА :: Норвегия спечели щафетата на 4 по 6 километра за жени от Световната купа по биатлон в Йостерсунд