Zaštitni znak Pol Rasipanje дария великова тенис Hronika upoznati Pridružite se

Новини - Българска федерация по тенис

Сестри Велиеви стигнаха до бронз на държавното по тенис | Тенис | Новини от  България и Света | OFFNews.bg
Сестри Велиеви стигнаха до бронз на държавното по тенис | Тенис | Новини от България и Света | OFFNews.bg

БТА :: Квалификантката Янева се класира за полуфиналите на сингъл при  жените на Държавното първенство по тенис, Габровска и Димитрова взеха  титлата на двойки
БТА :: Квалификантката Янева се класира за полуфиналите на сингъл при жените на Държавното първенство по тенис, Габровска и Димитрова взеха титлата на двойки

Несторов и Великова спечелиха турнирите по тенис до 16 г. в Албена - Тенис  - Жени - Gong.bg
Несторов и Великова спечелиха турнирите по тенис до 16 г. в Албена - Тенис - Жени - Gong.bg

14 българчета продължават във втория кръг на "Изида къп"

Дария Великова и Liya Pencheva... - Tennis Club Izida | Facebook

Огромен успех за тениса в Добрич - шампионска титла за девойките от „Изида“  - ProNews Dobrich
Огромен успех за тениса в Добрич - шампионска титла за девойките от „Изида“ - ProNews Dobrich

Българските тенисистки до 18 г. с европейска титла от първенството във  Франция - Общество - България - Социална мрежа - NOVA
Българските тенисистки до 18 г. с европейска титла от първенството във Франция - Общество - България - Социална мрежа - NOVA

Нови шампионски титли! Дария Великова... - Tennis Club 15:40 | Facebook

Пьотр Несторов и Дария Великова спечелиха в Албена

Ясни са финалистите на отборните по тенис за мъже и жени - Спорт - БНР  Новини
Ясни са финалистите на отборните по тенис за мъже и жени - Спорт - БНР Новини

Tennis Club Izida - Дария Великова и Лия Пенчева спечелиха бронзовите  медали на двойки на Държавното Лично Първенство до 18 години 🥉 Още  резултати от ДЛП: Двете състезателки на Изида Даниел Иванова
Tennis Club Izida - Дария Великова и Лия Пенчева спечелиха бронзовите медали на двойки на Държавното Лично Първенство до 18 години 🥉 Още резултати от ДЛП: Двете състезателки на Изида Даниел Иванова

Дария Великова и Михаил Атанасов от клуб „Изида“ Добрич получиха награда за  №1 - ProNews Dobrich
Дария Великова и Михаил Атанасов от клуб „Изида“ Добрич получиха награда за №1 - ProNews Dobrich

България иска да участва в новия турнир "Юнайтед къп" с Григор Димитров и  Виктория Томова
България иска да участва в новия турнир "Юнайтед къп" с Григор Димитров и Виктория Томова

Аршинкова и Терзийска тръгнаха с победи на Държавното по тенис - Тенис -  Dsport.bg
Аршинкова и Терзийска тръгнаха с победи на Държавното по тенис - Тенис - Dsport.bg