Home

Stvarni Malo umjetnost йонко ненков тенис на маса Sačekaj minutu Drugi razred Izuzeće

Състезатели от Северна България мерят сили в националния турнир „Млад  олимпиец“ : RegNews.NET - Новини по всяко време
Състезатели от Северна България мерят сили в националния турнир „Млад олимпиец“ : RegNews.NET - Новини по всяко време

Марио Якимов с бронз от международен турнир по тенис на маса | Янтра ДНЕС  live
Марио Якимов с бронз от международен турнир по тенис на маса | Янтра ДНЕС live

Трифон Ленгеров - Йонко Ненков 1/2 финал Spirit of Bulgaria Пловдив (Август  2022) - YouTube
Трифон Ленгеров - Йонко Ненков 1/2 финал Spirit of Bulgaria Пловдив (Август 2022) - YouTube

П Къртев Й Ненков 1 2 Финал Нощен Турнир 27 10 2018 mp3

Дунав сеизкачи на второ място във Висшата лига по тенис на маса след победа  в Луковит - Утро
Дунав сеизкачи на второ място във Висшата лига по тенис на маса след победа в Луковит - Утро

Тенис на маса - Център Спорт

КИДО Спортен клуб по тенис на маса

Вторият отбор на „Боровец” спечели турнир в Ловеч : RegNews.NET - Новини по  всяко време
Вторият отбор на „Боровец” спечели турнир в Ловеч : RegNews.NET - Новини по всяко време

5 медала за състезателите на „Роко“ от турнира по тенис на маса в Албена -  ШУМ.БГ
5 медала за състезателите на „Роко“ от турнира по тенис на маса в Албена - ШУМ.БГ

Loopcoach
Loopcoach

Бивш варненски състезател ще играе в Румъния тенис на маса

Национален турнир по тенис на маса се проведе във Враца - Враца - Дарик

тенис на маса - Новини - Дарик

Йонко Ненков/Атанас Атанасов - Тихомир Мичев/Станислав Въляров - YouTube

В Дупница започна турнир по тенис на маса Висша лига | Всичко За Дупница,  Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео
В Дупница започна турнир по тенис на маса Висша лига | Всичко За Дупница, Новини, Коментари, Анализи, Спорт, Страна, Свят, Обяви, Видео

ВИСША ЛИГА-зала "Триадица" / Турнири, провеждани в България / Първият  български сайт за тенис на маса
ВИСША ЛИГА-зала "Триадица" / Турнири, провеждани в България / Първият български сайт за тенис на маса

Мария Йовкова/Денислав Коджабашев - Йонко Ненков/Атанас Атанасов - YouTube

МЪЖЕТЕ НА СКТМ „КОМЕТА ПЛЮС“ (ЛУКОВИТ) СА БРОНЗОВИ МЕДАЛИСТИ НА БЪЛГАРИЯ |  Община Луковит
МЪЖЕТЕ НА СКТМ „КОМЕТА ПЛЮС“ (ЛУКОВИТ) СА БРОНЗОВИ МЕДАЛИСТИ НА БЪЛГАРИЯ | Община Луковит

В Пловдив започва първият турнир по тенис на маса от финалната четворка при  мъжете - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
В Пловдив започва първият турнир по тенис на маса от финалната четворка при мъжете - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Емануил Гайбакян Дунав Русе - Йонко Ненков Комета + | By Спортен Клуб по  Тенис на маса "Дунав" Русе | Facebook
Емануил Гайбакян Дунав Русе - Йонко Ненков Комета + | By Спортен Клуб по Тенис на маса "Дунав" Русе | Facebook

Kido Table Tennis Club | Plovdiv

Стоян Зайков Йонко Ненков финална среща Spirit of Bulgaria Пловдив (II кръг  22) - YouTube
Стоян Зайков Йонко Ненков финална среща Spirit of Bulgaria Пловдив (II кръг 22) - YouTube

Тенисът на маса в "Дунав" спечели 4 титли и 4 бронза на държавното в  Панагюрище, затвърди ролята си на водещ клуб в България | Бряг News -  Новинарски сайт
Тенисът на маса в "Дунав" спечели 4 титли и 4 бронза на държавното в Панагюрище, затвърди ролята си на водещ клуб в България | Бряг News - Новинарски сайт

Първото издание на отворения двойков турнир по тенис на маса

Зала “Младост-Б” в Двореца на културата и спорта Зала на СКТМ  „Корабостроител '92”
Зала “Младост-Б” в Двореца на културата и спорта Зала на СКТМ „Корабостроител '92”

Българин спечели купата в майсторския турнир "Албена Оупън" 2020 - Про Нюз  Добрич
Българин спечели купата в майсторския турнир "Албена Оупън" 2020 - Про Нюз Добрич