slani Ili bilo Gurnuti fåtölj ek auktion Nedostatak da li Podešavanje
YNGVE EKSTRÖM. "Lamino", Fåtölj samt fotpall. ek. | Barnebys
Fåtölj , + fotpall, Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Lamino, slitage, skador. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Fåtölj, skuren ek med djuph | Auktion www.hallandsauktionsverk.se
Gamla fåtöljer kan vara värda en förmögenhet
Fåtölj, Alf Svensson (1923-1992), Sverige. Fåtölj, "Studio". Bra Bohag. 1950-60-tal, stomme av ek, med fast stoppad sits och rygg och löstagbar nackkudde. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst
YNGVE EKSTRÖM. "Lamino", fåtölj, för Swedese, samtida, stomme i ek, fårskinnsklädsel. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet
Wegner, Hans J för Carl Han | Auktion www.hallandsauktionsverk.se
Fåtölj, Yngve Ekström (1913-1988), Sverige. Lamino, Swedese. Skiktlimmat och formpressat trä, brännmärkt Swedese. Fårskinn, smutsig. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
00659496_1.jpg
FÅTÖLJ, ek, 1960-tal
Fåtölj Danmark - Stockholms Auktionsverk
Lamino fårskinnsfåtölj i ek - Stockholms Auktionsverk
SOFFA SAMT FÅTÖLJ, ek, troligen Danmark, 1900-talets mitt. - Bukowskis